O mnie

 

Swoją aktywnością zawodową dzielę na Facebooku  i LinkedIn. Moje artykuły pojawiły się w Forbesie, blogu Heraldbee, blogu TimeCamp PL (wersja angielska i polska), HeySpace Blog, portalu Marketing i Biznes oraz portalu Mam Startup i portalu Nowy Marketing; wszystko zwieńczone publikacją w Magazynie MŚBiznes! Wybrane ostatnie zaangażowania obejmują wykład na TES Affiliate Conference zatytułowany „Jak w pełni wykorzystać swoją obecność w Google Shopping Ads”, czy pojawienie się na eTrade Show dla ich dyskusji na temat „Proste, tanie i skuteczne sposoby na zwiększenie sprzedaży zagranicznej”. Przestój związany z pandemią tylko zwiększył mój apetyt – mam zamiar pojawić się ponownie w tym roku na Affiliate Summit East w Nowym Jorku, gdzie byłem jednym z prelengentów w 2019 r.

 

Moją bieżącą aktywność zawodową znajdziesz na:
Moje atykuły możesz znaleźć między innymi na:
Wybrane szkolenia i prelekcje:
  • TES Affiliate Conference„How to get the most out of your presence in Google Shopping Ads”, Praga, 14.09.2019
  • eTrade Show„Proste, tanie i skuteczne sposoby zwiększenia sprzedaży zagranicznej”, Warszawa, PGE Narodowy, 12.09.2019
  • Affiliate Summit East„How to promote your own application by promoting … of your competitors” Nowy Jork, Hotel Mariott Manhattan, 11.08.2019
  • SEMkrk„SEO na rynku SaaS”, Kraków, 22.02.2019
Moje wypowiedzi gościnne zauważysz m.in. na:
Ważne momenty w życiu:

Kontakt:
✉ kijkopawel@gmail.com
tel. +48 531529326
skype: klewer8
twitter: klewer8

A jeśli chciałbyś się ze mną spotkać, zapraszam Cię do wynajęcia domku letniskowego, który znajdziesz na stronie Domek Bogaczewo (koło Morąga)

Możemy również spotkać się w Hiszpanii, gdzie zdarza mi się przebywać w Torrevieja, gdzie jest mój drugi dom.